Doradztwo

Większość naszych klientów stanowią osoby, które z procesem budowlanym nie miały wcześniej do czynienia. Decydując się na swój jedyny i wymarzony dom nie wiedzą do końca jak wygląda proces przygotowania dokumentacji i uzgodnień, który w wielu momentach uzależniony jest od uwarunkowań lokalnych.

Służąc wiedzą i doświadczeniem na temat całego przebiegu procesu inwestycyjnego w regionie wrocławskim,  zawsze staramy się doradzić w kwestii doboru projektu, aranżacji architektonicznej oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji.

Planując budowę domu inwestorzy zastanawiają się często nad kryteriami, jakie powinien spełniać ich nowy dom. Poznawszy ich preferencje, nasze doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem opieramy na 5 podstawowych kryteriach:

  1. Funkcjonalność budynku
  2. Jakość materiałów
  3. Szybkość budowy
  4. Koszty budowy
  5. Eksploatacja budynku w przyszłości


W ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie, zwracając równocześnie uwagę na wady i zalety rozwiązań alternatywnych. Podpowiemy także w co warto zainwestować, aby wybrane rozwiązanie okazało się rentowne a nie było jedynie niepotrzebnym wydatkiem.

Każdy kto podejmie z nami wspólpracę otrzyma szczególowe wyliczenia przenikalności cieplnej dla różnych wariantów ścian zewnętrznych i świadomie zdecyduje, jaki materiał ostatecznie zastosujemy.

Budowa domów


Współpracujemy z najlepszymi