NASZA TECHNOLOGIA BUDOWY

''

Na podstawie wieloletniego doświadczenia, zarówno w segmencie budownictwa tradycyjnego - masywnego, jak i domów prefabrykowanych opartych na konstrukcji drewnianej, wybraliśmy najbardziej optymalną na obecny czas technologię.

Spośród wielu istniejących możliwości na pierwszym miejscu oferujemy naszym klientom ścianę jednowarstwową wykonaną z betonu komórkowego YTONG ENERGO.

W ten sposób wracamy do starych sprawdzonych rozwiązań, ale w nowej jakości.

Kiedyś budowano wyłącznie ściany jednowarstwowe (jednorodne), ale na przykładzie budownictwa poniemieckiego widzimy, że były to mury sporych rozmiarów o dobrej wytrzymałości konstrukcyjnej, ale wątpliwej izolacyjności cieplnej.

Następnie wymyślono styropian i wełnę oraz możliwości ocieplania ścian. W ten sposób powstały mury wielowarstwowe. Po pierwszej euforii okazało się jednak, że i te rozwiązania posiadają sporo minusów, nie tylko w kwestii oddychania ścian, ale również możliwości montażowych i związanego z tym problemu mostków termicznych.

Z tego też powodu dzisiaj przeżywamy wielki powrót do muru jednowarstwowego, który nie musi być aż tak gruby, aby być ciepły. Stosując ścianę jednowarstwową z Ytonga Energo osiągamy bardzo wysoki komfort cieplny.

''

''

''

Podstawowymi argumentami przemawiającymi za promowaniem przez nas budownictwa w systemie YTONG są:

1. Argumenty funkcjonalne

2. Argumenty wykonawcze

'' '' Budowa domów Wrocław
Budowa domów pod klucz Wroclaw Budowa domów Wrocław ''


Budowa domów


Współpracujemy z najlepszymi